Ogłoszenia duszpasterskie
XII NIEDZIELA ZWYKŁA
- Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. Ogłaszam kolejną zbiórkę inwestycyjną na terenie parafii na położenie posadzki w kościele z płytek granitowych w miesiącu listopadzie. Inwestycja będzie kosztowała 110 tys. zł. i będziemy ją spłacali ratami co miesiąc do grudnia 2027roku. Za złożone ofiary Bóg zapłać.
- Spowiedź każdego dnia powszedniego kwadrans przed Mszą św.
- Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.00 różaniec w intencji pokoju.
- W piątek 26.06.2026r. o godz. 8.00 Msza św. na kakończenie roku szkolnego i katechetycznego.
- W niedzielę 28.06.2026r. po Mszy św. o godz. 11.30 odbędzie się spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.