Niedziela Trójcy Świętej
31.05.2026R.

1. Spowiedź każdego dnia powszedniego kwadrans przed Mszą św.
2. W czwartek 04.06.2026r. UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO CIAŁA:
- Msze św. o godz. 8.00 i 10.00,
- Po uroczystej sumie w intencji parafii ulicami naszej miejscowości przejdzie PROCESJA EUCHARYSTYCZNA do czterech ołtarzy. Na zakończenie procesji w kościele nastąpi uroczyste błogosławieństwo,
- Bardzo proszę o zaangażowanie się w budowę ołtarzy mieszkańców poszczególnych ulic, przedstawicieli wszystkich wspólnot religijnych działających w naszej parafii, młodych małżeństw i młodzież. Proszę o udekorowanie okien domów emblematami eucharystycznymi na trasie procesji.
- Panów radnych proszę o niesienie w procesji sztandaru parafialnego,
- Panie z Róż Różańcowych proszę o niesienie w procesji feletronu,
- Proszę o ustawienie procesji przez pozostałe poczty sztandarowe,
- Panów strażaków proszę o niesienie w procesji baldachimu oraz zabezpieczenie trasy procesji,
- Dzieci komunijne proszę o udzial w procesji w strojach komunijnych,
- Do sypania kwiatków w procesji Bożego Ciała i oktawie uroczystości zapraszam dziewczynki z przedszkola, zerówki, klasy pierwszej i drugiej. Próby do sypania kwiatków odbędą się we wtorek i środę o godz. 16.45 pod opieką pani Zyborowicz i matek dziewczynek sypiących kwiatki.
3. W sobotę 06.06.2026r. o godz. 9.00 proszę o posprzątanie kościoła mieszkańców ul. Rybackiej i Dębowej z kwiatami. Zapraszam następujące rodziny:
- Frankowskich Mirosława i Danutę,
- Frankowskich Piotra i Aleksandrę z dziećmi,
- Brylowskich Franciszka i Elżbietę,
- Brylowskich Rafała i Adrianę z dziećmi,
- Baranowskich Pawła i Monikę z dziecmi,
- Książek Krzyszfofa i Michalinę z dziećmi,
- Baranowskich Zygmunta i Marię,
- Grajkowskich Mieczysława i Martynę z dziećmi,
- Plichta Wacława i Halinę.
4. Za tydzień w niedzielę po Mszach św. panowie radni zbiorą do puszek ofiarę na Świątynię Opatrzności.